В библиотеката – 24 май
Учениците от I-ви клас откриха света на книгите По случай 24 май, на 21.05.2024 г., учениците от първи клас при 192.СУ „Христо Ботев“ посетиха библиотеката в читалище „Св. Цар Борис I -1909“ – с. Бистрица. Децата имаха възможност да се докоснат до вълшебния свят на книгите. Разгледаха отдела „Детска литература“ и избраха своите книжки. Бяха организирани игри…




