192. СУ „Христо Ботев“ отбеляза „Европейски ден на спорта в училище“!
На 29.09.2017г. 192. СУ „Христо Ботев“ взе активно участие в „Европейски ден на спорта в училище“. „Европейски ден на спорта в училище“ беше отбелязан със спортен празник под мотото „Бистрица спортува и играе“ #BeActive #ESSD. В събитието бяха включени забавни трасета за най-малките с разнообразни активности – бягане, скачане с чували, скачане, хвърляне на фризби и малка плътна топка,…

